Projelerimiz

ALİMOĞLU

Doğal Taş Sektörü

Mermer sektöründe yer alan Alimoğlu Mermer Granit firması için hazırladığımız Artırılmış Gerçeklik uygulaması ile boyut olarak büyük ürünler için taşıma avantajı sağlıyor, doğal taşlarınızı doku ve renk bozulmadan dünyadaki her kullanıcıyla buluşturmasını sağlıyoruz.

CALVANO

Ayakkabı Sektörü

Marka imajı çalışması yaptığımız Calvano markası ile aynı zamanda sosyal medya yönetimi ile markayı tüketicilere tanıtmak ve potansiyel müşterilere tanıtıyoruz ve basılı tüm reklam materyallerini hazırlıyoruz.

CENTURY

Website altyapı çözüm ortaklığı ile www.centurystone.com.tr'yi yeniledik.

EGE İHRACATÇI BİRLİKLERİ

İnşaat Sektörü

Kullanıcılar için, hazırladığımız 3 boyutlu standınızı herhangi bir akıllı cihaz ile dilediği yerde ve zamanda inceleyebilir hale getiriyoruz. Kullanıcılar ürünlerinize uygulama aracılığıyla gerçek renk ve dokularıyla ulaşabiliyor.

ENOCTA

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Çevrimiçi eğitimde, uygulamamız ile sınırları aşıyor, artırılmış gerçeklik teknolojisi ile dikkat çekici kılıyoruz.

6. ULUSLARARASI TAŞ KONGRESİ

Doğal Taş Sektörü

6. Uluslararası Taş Kongresi iş birliği ile yapmış olduğumuz Sanal Gerçeklik uygulaması sayesinde ziyaretçileri bulunduğu ortam ve zamandan önce M.Ö. 300 yılına sonra da M.S. 2021 yılına ışınlayarak ilk katrak makinesini ve günümüzdeki katrak makinesini tanıtıyoruz.

İŞBAŞI EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Sanal Gerçeklik teknolojisi ile işbaşı eğitimini daha az maliyetle daha güvenli gerçekleşmesini sağlıyoruz. İşçi beceri ve yeteneklerini tekrarlanabilir uygulama ile geliştirebiliyor.

LA CASA

İnşaat Sektörü

Uygulama ile henüz yapım aşamasında olan projenizi, örnek daire maliyetini kaldırıyoruz. Akıllı cihazlar aracılığı ile müşterilerinizin etkili deneyim yaşamaları sağlıyoruz.

LAODİKEİA

Doğal Taş Sektörü

Hazırladığımız uygulama ile 50 m²’ilk alan artık cebinizde. Dilediğiniz ortamda akıllı cihazınız ile 360 derece sanal tur yapmanızı sağlıyoruz.

MENÜBAK

Yeme-İçme Sektörü

Size özel hazırlanan uygulama ile menünüzde bulunan tüm ürünleri sipariş sürecinde 3 boyutlu olarak incelenebilir hale getiriyoruz. Böylelikle birebir incelenen ürünler ile menünüzü daha etkileyici kılıyoruz.

SİBA PAMUKKALE LİFE

Sosyal medya yönetimi ile markayı tüketicilere tanıtmak ve potansiyel müşterileri ulaşmanızı sağlıyoruz.

SON SAVAŞ

Basım-Yayın Sektörü

Hayalgücünüzü zorlayan romanları Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik teknolojileri ile buluşturduk. Kullanıcılar dilerse kitaptaki karakterleri ve olayları akıllı cihazından 3 boyutlu inceleyebilir dilerse Sanal Gerçeklik gözlüğü ile hazırlanan sanal dünyaya girebilirler.

WELLWORLD

Sağlık Sektörü

Bu projemizde uygulama ile tüm dünyaya piramidin şifasını anlatıyor ve ulaştırıyoruz.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Okula özel hazırladığımız Sanal Gerçeklik uygulaması ile öğrenciler ister akıllı cihaz yardımıyla ister sanal gerçeklik gözlüğüyle kendi sınıflarındaki derse bulundukları ortamdan katılabiliyorlar. Ders ve laboratuvar materyalleri gibi giderler, hazırlanan uygulama sayesinde ortadan kalkıyor. Fiziksel eğitim-öğretim kaynakları telafi ediliyor.